Меню

Про компанію Інформація для акціонерів та стейкхолдерів Екологія Фармаконагляд Контакти

Про компанію

Лідери ринку

АТ «Галичфарм» є лідером у сфері виробництва готових лікарських засобів, фіто-хімічних субстанцій на основі екстракції рослинної лікарської сировини. Історія підприємства сягає понад 100 років.

Підприємство випускає лікарські засоби з 1911 року. Сьогодні асортимент виробництва налічує близько 87 (з урахуванням форм дозування) генеричних та оригінальних лікарських засобів в таких формах випуску як: ін’єкції в ампулах, таблетки, розчини, екстракти, сиропи та краплі.

Відповідаємо міжнародним стандартам

АТ «Галичфарм» успішно пройшов аудит Державної служби України з лікарських засобів щодо відповідності, гармонізації умов виробництва лікарських засобів з європейськими вимогами та отримав безстрокові ліцензії на виробництво та оптову торгівлю лікарськими засобами.

Система управління якістю підприємства пройшла сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту управління якістю ІSO 9001:2000. Виробництво ін’єкційних розчинів в ампулах методом шприцевого наповнення та повний цикл виробництва фітохімічного цеху АТ «Галичфарм» сертифіковано на відповідність міжнародним стандартам Належної Виробничої Практики (GMP).

Система екологічного керування підприємства сертифікована згідно ДСТУ ISO 14001:2006.

Олександр Блонський

Виконавчий директор АТ «Галичфарм»